Ga naar de inhoud

Menu

  • Home
  • Contact

lokaal nieuws

Nazomeren voor 75 plussers.

De voorbije week organiseerde de seniorenraad i.s.m. de gemeente in het OC Rooierheide een feest voor de 75 plussers. 400 Genodigden kwamen op vrijdag en zaterdag mee genieten van een gezellige namiddagshow met uit ons eigen Diepenbeek zangeres en animator

Jean-Pierre Valkeneers 10 september 201912 februari 2022 cultuur, eten en drinken, gemeenteraad, lokaal nieuws Lees verder

Vijverkafee zomerbar sluit zomerseizoen in schoonheid af.

Vijverkafee zomerbar sluit zomerseizoen in schoonheid af.

Zaterdagavond kon je volop de laatste avond van het Vijverkafee meevieren tijdens het Vijverrock festival. Na de vele artiesten die gedurende de hele zomer reeds present tekende werd ook de sluitingsavond gevuld met jong en lokaal talent met zoals Lisa,

Jean-Pierre Valkeneers 2 september 2019 cultuur, eten en drinken, lokaal nieuws Lees verder

Tenniskampen TCDD

Tenniskampen TCDD

  Gedurende de maand augustus organiseerde Tennisclub Demerstrand Diepenbeek TCDD op de pleinen van het Demerstrand onder begeleiding van erkende monitoren en monitrices twee tenniskampen voor kinderen van 4 tot 16 jaar. Een 60 tal jongeren schreven in voor telkens

Jean-Pierre Valkeneers 2 september 2019 eten en drinken, lokaal nieuws, sport Lees verder

Iedereen blij met Zomerwei

Iedereen blij met Zomerwei

Het tweejaarlijks famielifestival Zomerwei verhuisde bij deze editie van de Hei naar de wei aan het Demerstrand waar ook circus Ronaldo zijn tenten had opgeslagen. Zomerwei is een evenement dat haast onmogelijk in enkele zinnen te vatten is. Of je

Jean-Pierre Valkeneers 27 augustus 2019 cultuur, eten en drinken, lokaal nieuws, Plaatsen Lees verder

Basketbalkamp voor jeugdspelers bij Gems BC

Basketbalkamp voor jeugdspelers bij Gems BC

Naar jaarlijkse gewoonte organiseerde Basketbalclub Gems Diepenbeek op 20, 21 en 22 augustus een driedaags basketbalkamp voor hun jeugdspelers. Er kwamen 70 jongens en meisjes opdagen. Ook een aantal jeugdspelertjes van Basketbalclub Bilzen mochten we verwelkomen. Drie dagen lang werd

Jean-Pierre Valkeneers 24 augustus 2019 lokaal nieuws, Plaatsen, sport Lees verder

Finaliste voor Miss Fashion 2020 Nachtegael Kiara vraagt jouw stem

Finaliste voor Miss Fashion 2020 Nachtegael Kiara vraagt jouw stem

Hallo! Mijn naam is Nachtegael Kiara en ben een trotse Diepenbekenaar ( 19) die kleuteronderwijs studeert aan de UCLL in Hasselt. Voor mijn deelname aan de Miss Fashion 2020 verkiezing zou het super zijn mochten jullie een beetje helpen om

Jean-Pierre Valkeneers 20 augustus 2019 cultuur, lokaal nieuws Lees verder

Vintagedag bij Vijverkafee

Vintagedag bij Vijverkafee

Donderdag 15 augustus organiseerde het Vijverkafee een Vintagedag met o.a de tweede editie van Vijverrally voor wagens van vóór 31/12/1985: een stevige rit door Haspengouw en de Kempen met  de nodige culinaire pitstops. Een uitgebreid ontbijt met muzikale klanken, een

Jean-Pierre Valkeneers 17 augustus 201917 augustus 2019 cultuur, eten en drinken, lokaal nieuws Lees verder

Mozaïek kunstwerk voor buurtkapel Dorpheidestraat

Mozaïek kunstwerk voor buurtkapel Dorpheidestraat

Naar goede jaarlijkse gewoonte werd door de werkgroep kapellen van de Heemkundige Kring van Diepenbeek voor het 18 de jaar op rij het 21ste Mariakapelletje gerenoveerd. Dit jaar was er gekozen voor de bakstenen kapel op de Dorpheidestraat 112. Op

Jean-Pierre Valkeneers 16 augustus 2019 cultuur, eten en drinken, lokaal nieuws Lees verder

TVL zomervertellingen lokt meer dan 500 toeschouwers voor Nigel Williams

TVL zomervertellingen lokt meer dan 500 toeschouwers voor Nigel Williams

Woensdagavond was op uitnodiging van TVL Nigel Williams te gast voor zomervertellingen, een schot in de roos zo bleek . Reeds geruime tijd voor de aanvang liep het Servaasplein vol. De toeschouwers kregen een gratis Sezoens aangeboden door de brouwerij

Jean-Pierre Valkeneers 8 augustus 2019 cultuur, lokaal nieuws, persoonsnamen Lees verder

Volksfeest op de festivalweide van Boer zoekt Bier

Volksfeest op de festivalweide van Boer zoekt Bier

Na enkele maanden van brainstormen slaagden negen vrienden erin om in Diepenbeek een nieuw festival “ Boer zoekt Bier “ uit de grond te stampen. En zeker niet zonder succes, in een mum van tijd wisten deze jongeren een 1000

Jean-Pierre Valkeneers 4 augustus 20194 augustus 2019 cultuur, eten en drinken, lokaal nieuws Lees verder
  • « Vorige
  • Volgende »

Contacteer onze redactie: 0498 451652

september 2026
M D W D V Z Z
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
« aug    

Archieven

Categorieën

Recente berichten

  • Markant Diepenbeek trapt het nieuwe werkjaar feestelijk af!
  • 80-Jarigen Diepenbeek genieten van hun feest.
  • Zomerwei als afsluiter van de zomervakantie
  • Limburgse Kever Club viert 35 jaar bestaan
  • Zegening kapel Keistraat

Recente reacties

  • pipo op Volksverteller Armand(95) geeft verhalenfakkel door.
  • Leon en Mimi Blocken-Nijs op 75 Plussers genieten van Nazomeren
  • Paula gielkens op Hookrock  2025 sluit in schoonheid af
  • Georges Coeymans op Kermiskoers ter nagedachtenis van clubgenoot Luc Wolfs

Copyright © 2025 diepenbeek.nu
Alle rechten voorbehouden

Copyright © 2026 . Alle rechten voorbehouden. Thema Spacious door ThemeGrill. Aangedreven door: WordPress.
  • Home
  • Contact